The Collective

undefined

MIEJSCE ZMAGAŃ

30 gru 2021

Rozgrywki SHIF7 dzielą się na dwa etapy – DRAF7 oraz turniej finałowy. DRAF7 rozgrywamy w formie online, wyłaniając najlepszego z danego community zespołów, który dołączy do reprezentanta drużyny w jednym z turniejów. Natomiast turniej finałowy SHIF7 rozgrywa się w multidyscyplinarnej, kreatywnej przestrzeni The Collective – The Box. To jedyna tego typu przestrzeń na świecie zlokalizowana na stadionie piłkarskim w Warszawie.  
 
The Box ma już na swoim koncie kilka dużych imprez m.in. połączenie hypetalk z The Collective czy release party artystów takich jak Natalia Szroeder czy Young Multi. Dzieją się tam również inne, kreatywne eventy - 48h stream Tromby i Nowciaxa, współpraca EA Sports x Bedoes oraz 2115GANG, bootcampy zawodników Legia eSports. Sam The Box to również miejsce artystycznych prac. Znajdziecie tam projekty od Sicoera, Żyta czy norweskiego duetu Broslo, którego prace ma u siebie np. Post Malone.

undefined

DOŁĄCZ DO SHIF7

Zapisz się do gry i zagraj o swoją wejściówkę do świata SHIF7. Weź udział w kwalifikacjach i graj o miejsce w jednej z ośmiu drużyn.

undefined

Obserwuj akcję

Śledź nasze kanały social media, weź udział w konkursach i zobacz zakulisowe materiały z rozgrywek ligi SHIF7 oraz innych aktywacji spod szyldu The Collective. Bądź na bieżąco z ogłoszeniami oraz wynikami rozgrywek SHIF7.

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
undefined

Wszystkie hajsy na pokład.
Napisz do nas jeśli chcesz z nami współpracować.